Strona głównaBudownictwoHurtownia czy skład budowlany — gdzie kupić materiały budowlane?

Hurtownia czy skład budowlany — gdzie kupić materiały budowlane?

Wybór materiałów budowlanych nie należy do łatwych czynności. Szeroka oferta dostępna w sklepach, hurtownia i składach budowlanych może wprowadzić w zakłopotanie nie jedną osobę, która chce wyremontować łazienkę, mieszkanie, dom czy taras. Dlatego też przed zakupem warto sprawdzić kilka informacji dotyczących, chociażby miejsca, w którym chcemy dokonać zakupu.

Bardzo często szukając materiałów budowlanych, możemy trafić na różne grupy miejsc, jakimi są hurtownie, markety, sklepy i składy budowlane. Każde z tych miejsc różni się od siebie modelem działania, asortymentem oraz dostępnością usług. W dużych miastach, takich jak Szczecin możemy spotkać praktycznie większość z popularnych marketów, składów i sklepów budowlanych. O ile część z nich, jak markety budowlane oferuje bardzo szeroki przekrój oferty od materiałów budowlany, przez akcesoria i narzędzia budowlane, a kończąc na usługach jak docięcie czy montaż wybranych produktu, to z drugiej strony mamy wyspecjalizowane hurtownie i składy budowlane, których oferta jest ograniczona do produktów sprawdzonych, które bardzo chętnie są wybierane przez firmy budowlane.

Hurtownia budowlana w Szczecinie

Na mapie Szczecina, znajdziemy wiele hurtowni budowlanych, które oferują bardzo dobrej jakości materiały do budowy i remontu. Ich oferta obejmuje szeroki zakres zarówno pod względem ilości produktów, jak i samych producentów. Stąd hurtownia budowlana jest dobrym miejscem zarówno dla osoby, która ma do przeprowadzenia drobny remont i nie dysponuje dużą wiedzą z zakresu materiałów budowlanych, jak i firm remontowo-budowlanych, które szukają dobrych materiałów budowlanych w konkurencyjnych cenach. W hurtowniach budowlanych możemy spotkać najpopularniejsze marki producentów chemii budowlanej jak Knauf, Sopro czy PCI.

Skład budowlany Szczecin

Alternatywnym wyborem dla hurtowni budowlanych są bardzo często składy budowlane, takie jak Nowa-System w Szczecinie. Główną różnicą między hurtownią i składem budowlanym jest asortyment. W składzie budowlanym znajdziemy producentów, którzy celują wysoką jakością swoich produktów w firmy budowlane oraz osoby ceniące sobie wysokie parametry i bardzo często wyższy komfort pracy. W składzie budowlanym w Szczecinie mamy do wyboru praktycznie te same produkty co w wielu innych sklepach, marketach i hurtowniach budowlanych, z tym że pochodzą one od kilku lub kilkunastu producentów. Składy budowlane jak Nowa-System w Szczecinie bardzo często obsługują bardzo duże inwestycje, gdzie materiały budowlane muszą spełniać konkretne normy i nie ma tu miejsca na tanie produkty o wątpliwym składzie.

Sklep budowlany online

Oprócz marketów, składów i hurtowni budowlanych coraz częściej możemy spotkać się ze sklepami budowlanymi online, gdzie produkty są dostarczane w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Dużą zaletą zakupu materiałów w sklepie online jest przede wszystkim brak konieczności wychodzenia z domu, możliwość szybkiego porównania wielu ofert w porównywarce oraz bardzo atrakcyjne ceny. Decydując się na zakupy materiałów budowlanych online, musimy jednak mieć na uwadze czas dostawy oraz możliwość braków na magazynie. Wiele sklepów online jest tylko agregatorem ofert i nie ma na swoim stanie magazynowym tych produktów. To może wiązać się z opóźnieniem w dostawie lub nieaktualną ofertą cenową. Hurtownia budowlana Nowa-Sysytem oferuje w swoim sklepie online kilkaset produktów, które bardzo często są dostępne tego samego dnia w składzie budowlanym w Szczecinie i możemy je zamówić z dowolnego miejsca w kraju. Kolejną zaletą składu budowlanego w Szczecinie jest możliwość zapewnienia transportu dużych ładunków z wykorzystaniem ich własnego pojazdu ciężarowego. Pozwala to zoptymalizować koszty dostawy, ponieważ przesyłki kurierskie o dużych gabarytach są kosztowne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie materiałów budowlanych, w tym materiałów do hydroizolacji, izolacji termicznej i akustycznej domów, sprawdź koniecznie stronę internetową, www.nowa-system.pl, gdzie znajduje się kilkaset produktów od Ardex, Bostik, Botamet, Ceresit, Isover, Knauf, PCI, Swisspor i Wkręt-met. Oprócz dużego wyboru możesz również liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakresie logistyki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne