Strona głównaFinanseZnany Księgowy - tanie biuro rachunkowe

Znany Księgowy – tanie biuro rachunkowe

Wprowadziliśmy wiec księgowość przez internet. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych w małych jak i dużych firmach. Posiadamy ubezpieczenie naszego biura rozliczeniowego. Dzięki temu możesz być pewny, że trafiłeś do wyspecjalizowanego biura podatkowego, gdzie wasze interesy są w całości chronione. Nie będziemy się chwalić jacy jesteśmy świetni w tym co robimy. W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy ustawowe proponujemy najkorzystniejsze dla przedsiębiorcy rozwiązania. Wybierając rzetelne i doświadczone biuro podatkowe, mogą też mieć państwo pewność, że wszystkie zlecone zadania zostaną wykonane profesjonalnie, w terminie i w oparciu o obowiązujące prawo. Biuro księgowe Znany Księgowy powstało ponieważ chcieliśmy dać dobre rozwiązanie firmą w całej Polsce. Chcemy zagwarantować opiekę księgową dla krajowych ciężko zapracowanych przedsiębiorców.

Oferta biura rachunkowego dla przedsiębiorców

Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Dzięki naszej firmie urzędy stają się bardziej przyjazne, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe stają się prostsze w stosowaniu. Zapraszamy na indywidualne spotkanie przez co poznamy państwa potrzeby oraz oczekiwania. W trakcie spotkania ustalamy szczegółowe warunki współpracy. Zachęcamy wiec do odwiedzin naszego biura obsługi klienta. Poznaj nas. Wyrób sobie o nas opinie na bazie współpracy. Wierzymy, że możemy pomóc państwa biznesowi. Naszymi klientami są firmy prowadzone w formie działalności gospodarczej, spółki cywilne, spółki z.o.o, wspólnoty mieszkaniowe i stowarzyszenia. Dla naszych klientów opracowaliśmy następujące promocje, 50 % rabatu dla nowych klientów przez pierwsze trzy miesiące. Polecający nasze biur otrzyma rabat w kwocie pierwszego pełnego rachunku nowego klienta. Zachęcamy do współpracy z naszym biurem księgowym. Napisz do nas lub zadzwoń. Nasze biuro księgowe zajmuje się również księgowością wspólnot mieszkaniowych. Optymalizujemy wasze podatki. Wybór właściwej formy rozliczenia podatkowego jest istotną kwestią dla każdej firmy. Pomożemy wam wybrać właściwie. Nasza oferta handlowa obejmuje również obsługę płac: rejestracja pracownika w zusie, sporządzanie list płac, naliczanie premii, nagród, przygotowanie deklaracji rozliczeniowych do zusu, naliczanie wynagrodzeń chorobowych oraz zasiłków, naliczanie ekwiwalentów urlopowych; rozliczanie nadgodzin, sporządzanie deklaracji wyrejestrowujących pracownika; opracowanie deklaracji rozliczeniowych do us; reprezentacja w us, zus, gus, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych pefron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne